Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Mali giganci na dużym ekranie

Mali giganci na dużym ekranie Data publikacji: 28 września 2017Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, BCKino zaprasza najmłodszych widzów i nie tylko na pasjonujące spotkanie z naturą. Już w środę, 4 października o 18.00 w ramach Małej Akademii wyświetlone zostaną przyrodnicze filmy dokumentalne.

Mała Akademia we współpracy z BBC Earth to projekt, który ma za zadanie pokazać i uwrażliwić małego widza na piękno natury. Nie od dziś wiadomo, że dzieci najlepiej uczą się wykorzystując niekonwencjonalne metody. Takim narzędziem może być film dokumentalny.

Jako pierwsza wyświetlona zostanie „Dzika Afryka” nakręcona przy użyciu najnowocześniejszej technologii 3D. Obraz przeniesie małych widzów prosto do dzikiego serca Afryki i pozwoli im przeżyć swoje własne spektakularne safari.

Z kolei na „Małych gigantów” inspirowanych serialem produkcji BBC Ukryte Królestwa, składają się fenomenalne ujęcia kamery, a wykorzystana przy tworzeniu filmu technologia 3D pozwoliła na uzyskanie efektu głębokiej intymności w obserwacji świata.

Więcej na: www.becek.pl.

Autor: AK
Zdjęcia: Becek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.