Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Łuczniczki Czarnej Strzały Bytom z kolejnym medalem

Łuczniczki Czarnej Strzały Bytom z kolejnym medalem Data publikacji: 7 sierpnia 2019Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w łucznictwie okazały się bardzo udane dla zawodniczek Czarnej Strzały Bytom. Drużynowo nasze dziewczyny wywalczyły brązowy medal, potwierdzając tym samym bardzo dobrą formę.

Nasze łuczniczki w 1/8 finału imprezy po dobrych kwalifikacjach zajęły 4. miejsce. W decydującym jednak spotkaniu o awans do finału mistrzostw uległy Obuwnikowi Prudnik 0:6, zajmując ostatecznie 3. miejsce w turnieju. W mistrzostwach rywalizował również drugi zespół kobiet, a także drużyny męskie, które zajęły miejsca w pierwszej i drugiej dziesiątce.

Dobre miejsca wywalczyli również łucznicy Czarnej Strzały w rywalizacji indywidualnej. Najlepiej strzelali: Klaudia Szmit, która zajęła 15. miejsce i Mateusz Turek 16. miejsce - oboje przegrali pojedynki o wejście do najlepszej ósemki.

Warto dodać, że w klasyfikacji klubowej bytomski klub z dorobkiem 65. punktów zajął dobre 5. miejsce.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Czarna Strzała Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.