Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Łucznicy i łuczniczki Czarnej Strzały powołani do reprezentacji Polski

Łucznicy i łuczniczki Czarnej Strzały powołani do reprezentacji Polski Data publikacji: 29 października 2018Polski Związek Łuczniczy ogłosił skład Kadry Narodowej na pierwsze półrocze 2019 roku. Wśród zawodników z całego kraju znalazło się aż 8 zawodników klubu Czarna Strzała Bytom. To potwierdzenie, że nasz klub należy do grona najlepszych zespołów w Polsce.

W składzie kadry znalazły się znane nam już twarze m.in.: Klaudia Szmit i Mateusz Turek, jak również całkowicie nowe osoby: Szymon Stecki, Natalia Michalska i Martyna Stach. Dla naszych juniorów młodszych jest do duży sukces sportowy. Niewiele brakło, bo tylko 3 punktów naszemu juniorowi Wojtkowi Tokarzowi, aby znalazł się w Kadrze Narodowej Juniorów.

Pod względem ilości zawodników w kadrze klub Czarna Strzała Bytom zajmuje 6. miejsce. Najwięcej reprezentantów ma drużyna Łucznika Żywiec – 25 zawodników, Społem Łódź – 12 łuczników oraz Marymont Warszawa – 10 zawodników.

Lista zawodników MLKS "Czarna Strzała" powołanych do Kadry Narodowej:
Klaudia Szmit - Kadra Narodowa Młodzieżówek;
Daria Raszkowska - Kadra Narodowa Młodzieżówek;
Mateusz Turek - Kadra Narodowa Młodzieżowców;
Klaudia Drzażdżyńska - Kadra Narodowa Juniorek;
Bartosz Kayser - Kadra Narodowa Juniorów;
Szymon Stecki- Kadra Narodowa Juniorów Młodszych;
Martyna Stach - Kadra Narodowa Juniorek Młodszych;
Natalia Michalska - Kadra Narodowa Juniorek Młodszych.
 

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: MLKS Czarna Strzała

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.