Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 lipca 2020, Jan, Wera, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy
Dzieci i Uczniowie
bytomskich szkół i przedszkoli

Lekcja o Europie

Lekcja o Europie Data publikacji: 30 listopada 2019Jak działa Unia Europejska? Co po Brexicie? O tych i wielu innych zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem UE będzie mowa już w poniedziałek, 2 grudnia, o 12.35 w II LO przy ul. Żeromskiego 46.

Uczestnicy spotkania wysłuchają referatu o tym jak funkcjonuje Unia Europejska oraz dowiedzą się więcej o polityce zagranicznej. Gośćmi spotkania będą Karolina Górka, przedstawicielka Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Katowicach oraz Marcin Tyslik, Konsul Honorowy Republiki Federalnej Niemiec w Gliwicach.

Warto wspomnieć, że miasto Bytom wraz z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej organizuje seminarium Analiza sytuacji wewnętrznej Unii Europejskiej w latach 2018-2019. Będzie to zarazem podsumowanie Bytomskich Spotkań Europejskich i okazja do rozmów na temat rozszerzenia ich działalności na cały Śląsk.

Spotkanie obędzie się 11 grudnia o 10.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej przy ul. Bankowej 11a w Katowicach.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.