Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Konsultacje społeczne dotyczące Strategii Elektromobilności

Konsultacje społeczne dotyczące Strategii Elektromobilności Data publikacji: 8 sierpnia 2019Zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach społecznych związanych ze Strategią Elektromobilności dla miasta Bytomia. Spotkania odbędą się 12 i 19 sierpnia o godz. 16.15 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2.

W formie prezentacji zostanie mieszkańcom przedstawiony dokument "Strategia Elektromobilności w Bytomiu na lata 2020 - 2035 opracowany przez Wykonawcę dokumentu tj. "LWP" Sp. z o.o. z Katowic. Pracownicy firmy chętnie udzielą Państwu wszelkich wyjaśnień oraz odpowiedzą na pytania.

Zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.