Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
06 sierpinia 2020, Slawa, Jakub, Stefan

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy
Dzieci i Uczniowie
bytomskich szkół i przedszkoli

Konkurs dla bytomskich orłów

Konkurs dla bytomskich orłów Data publikacji: 9 stycznia 2020Nowoczesny sprzęt komputerowy czeka na młodych zdolnych uczniów bytomskich szkół ponadpodstawowych, którzy wezmą udział w konkursie „ Wspieramy najlepszych”. Partnerem  akcji jest Urząd Miejski w Bytomiu.
 
Na pomysł zorganizowana konkursu wpadły firma Progres oraz Bytomski.pl. Akcja potrwa do czerwca, a w finale wyłonionych zostanie trzech uczniów z bytomskich szkół ponadpodstawowych, którzy uzyskali najlepsze wyniki w tym roku szkolnym. Szansę na zwycięstwo mają uczniowie z liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych. Laureaci akcji otrzymają w nagrodę za swoje osiągnięcia nowoczesny sprzęt komputerowy.
 
Ta forma wsparcia jest bardzo motywująca dla uczniów. Konkurs promuje nie tylko samą naukę. Młodzi ludzie dodatkowo muszą wykazać się działalnością społeczną, pokazać, że liczy się nie tylko szkoła, ale także wolontariat i działalność pozalekcyjna - zauważa Barbara Freier-Pniok, naczelnik Wydziału Edukacji UM.
 
W konkursie mogą brać udział osoby posiadające status ucznia szkoły ponadpodstawowej znajdującej się na terenie miasta Bytom. Przedmiotem akcji jest wyłonienie spośród jej uczestników najlepszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020. Pod uwagę będą brane nie tylko oceny, ale także działalność pozaszkolna.

Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do siedziby organizatora lub na adres  e-mail: wspieramynajlepszych@bytomski.pl.

Więcej informacji o zasadach akcji "Wspieramy najlepszych" można znaleźć  w regulaminie.


 
 

Autor: AK
Zdjęcia: archiwum Bytomski.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.