Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

KOMUNIKAT nr 6

Komunikat nr 6 w sprawie rozliczenia środkow PO KL na koniec 2010

W nawiązaniu do pisma nr FS.OF.6486-09/10/KKO/2298 z 3 listopada br. pani Małgorzaty Łąckiej-Matusiewicz Dyrektor Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego  w sprawie obowiązku zwrotu środków z końcem roku budżetowego 2010 r. przez beneficjentów realizujących projekty w ramach działania 7.1, 7.2, 7.3, 8.2, 9.1, 9.2, 9.4, 9.5 (przesłane jednostkom meilem 10 listopada 2010 r.), Wydział Edukacji przypomina o obowiązku zwrotu na rachunek Instytucji Pośredniczącej, w  terminie do dnia 31 grudnia 2010 r. przekazanego dofinansowania w formie dotacji celowej, która nie zostanie wydatkowana do końca tego roku.

W związku z tym prosimy o składanie wniosków o zwrot dotacji w terminie umożliwiającym przelanie środków przez Wydział Finansowy na konto Instytucji Pośredniczącej (najpóźniej 29 grudnia br.).

Zgodnie z umową o dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 w piśmie informującym o kwocie dotacji celowej niewydatkowanej i podlegającej zwrotowi w  terminie do dnia 31 grudnia danego roku budżetowego oraz na poleceniach przelewu zwracanych środków należy umieścić następujące informacje:

1)    nr umowy;
2)    nr działania / poddziałania;
3)    wysokość środków w poszczególnych paragrafach klasyfikacji budżetowej;
4)    tytuł zwrotu środków.
 

Z poważaniem

Naczelnik Wydziału Edukacji

mgr Marcin PopławskiNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.