Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz złożyć wniosek o dowód osobisty - przeczytaj!

Od 4 marca dowody osobiste zostaną wzbogacone w warstwę elektroniczną. Dzięki temu, nowe dowody będą mogły posłużyć nam jako podpis elektroniczny przy załatwianiu spraw urzędowych. Wdrożenie wiąże się niestety z utrudnieniami.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Kolorowali dla Antka

Kolorowali dla Antka Data publikacji: 14 września 2018Koncerty, występ kabaretu, pokazy sportów walki, zumba oraz moc dobrej zabawy dla najmłodszych. Wszystko po to, by pomóc małemu Antkowi. Podczas charytatywnej imprezy na Torkaciku, udało się zebrać ponad 12 tys. zł.

U 4-letniego Antosia zdiagnozowano autyzm kiedy miał niespełna 3 lata. Chłopiec jest pogodny, lubi chodzić do przedszkola i przebywać wśród dzieci. Od roku jest rehabilitowany zarówno w przedszkolu jaki i w prywatnym gabinecie.

Pieniądze zebrane w ramach akcji zostaną przeznaczone na rehabilitacje, turnus rehabilitacyjny oraz zakup pomocy dydaktycznych do nauki w domu.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: FB K.Szołtysik -Kaczmarek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.