Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejne sukcesy tenisistów Górnika

Kolejne sukcesy tenisistów Górnika Data publikacji: 6 grudnia 2018Tenisiści i tenisistki Górnika Bytom nie zwalniają tempa. Nasi reprezentanci wywalczyli kolejne medale na imprezach rangi wojewódzkiej i krajowej, tym samym potwierdzając, że nasz klub jest najlepszy w Polsce.

Złote medale zdobyli Marcelina Podlińska /singiel/ w Pucharze Polski, Emilia Durska w deblu podczas OTK kadetek oraz Tymoteusz Kapela i Kinga Wahl – Maniecka na turnieju WTK skrzatów, który odbył się w Miechowicach.

Świetnie spisali się także Igor Bujdo i Emma Zakordoniec, którzy zajęli w singlu 2. miejsce podczas rozgrywek Pucharu Polski, a także Emilia Durska, Kinga Wahl – Maniecka i Jan Chłodnicki, zajmując na turniejach rangi wojewódzkiej również drugie miejsce. Brązowe krążki przywieźli także Magda Hędrzak i Maciej Ziomber, jak również Paula Kania, która na turnieju WTA w Indiach zajęła 3. miejsce.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KS Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.