Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejne medale tenisistów Górnika Bytom

Kolejne medale tenisistów Górnika Bytom Data publikacji: 12 lipca 2018Trzy brązowe medale już na koncie oraz szansa na kolejne cztery. To dotychczasowy dorobek tenisistów i tenisistek Górnika Bytom podczas odbywających się w naszym mieście Mistrzostw Polski Juniorów /z rocznika 2000 – 2001/ w tenisie ziemnym.

Brązowe krążki wywalczyli w deblu: Maciej Ziomber, Emma Zakordoniec oraz Wojciech Kasperski. Z kolei w finale debla zagra Magda Hędrzak, zaś w półfinale singla również Magda Hedrzak oraz w półfinale miksta - Mikołaj Lorens i Wojciech Kasperski.

Przypomnijmy, że na kortach Górnika Bytom trwają Mistrzostwa Polski Juniorów /z rocznika 2000 – 2001/ w tenisie ziemnym. Za nami już finały debla, zaś dzisiaj, 12 lipca i w piątek, 13 lipca poznamy najlepszy debel w mikście i zwycięzców rozgrywek singlowych.

Wyniki i terminarz Mistrzostw Polski Juniorów dostępny jest TUTAJ

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek/Górnik Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.