Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2020, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Kolejne dwie decyzje wygaszające zezwolenia na zbieranie odpadów

Kolejne dwie decyzje wygaszające zezwolenia na zbieranie odpadów Data publikacji: 18 kwietnia 2019Decyzje wygaszające zezwolenia na zbieranie odpadów przy ul. Lazarówka oraz Siemianowickiej. To kolejnej rozstrzygnięcia, jakie 15 i 16 kwietnia zostały podpisane przez zastępcę prezydenta Bytomia, Waldemara Gawrona.

Warto dodać, że w ostatnich miesiącach to już kolejne rozstrzygnięcie o uchyleniu lub wygaszeniu decyzji na zbieranie odpadów na terenie naszego miasta. Wcześniejsze decyzje dotyczyły między innymi: zbierania i przetwarzania odpadów przy ul. Szyby Rycerskie, przetwarzania odpadów przy ul. Siemianowickiej, a także Przemysłowej, zbierania odpadów przy ul. Łokietka, przetwarzania odpadów w instalacji przy ul. Kolonia Zygmunt oraz zezwolenia na zbieranie odpadów przy ul. Bernardyńskiej.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.