Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 września 2020, Renata, Filipina, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Kolejna porażka Szombierek

Kolejna porażka Szombierek Data publikacji: 12 września 2020Czwartą porażkę zanotowali w sobotę, 12 września piłkarze Szombierek Bytom. Tym razem przegrali u siebie z Gwarkiem Ornontowice 0:1. Popularni Zieloni są dopiero na 14. miejscu w tabeli I grupy IV ligi.

Piłkarze Szombierek Bytom w siedmiu kolejkach zdobyli zaledwie 7 punktów, wygrywając dwa spotkania oraz jedno remisując. Na swoim koncie mają również cztery porażki, z tego już dwie u siebie: ze Śląskiem Świętochłowice 2:3 oraz sobotnią z Gwarkiem Ornontowice 0:1.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.