Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2020, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Kolarska gratka dla miłośników jednośladów

Kolarska gratka dla miłośników jednośladów Data publikacji: 10 września 2019Dwa rajdy, sztafetę turystyczną oraz zlot kolarski. Podobnie jak w ubiegłym roku Bytomski Turystyczny Klub Kolarski „Catena” oraz Bytomski Oddział PTTK przygotowały kolarskie imprezy, które z pewnością ucieszą rowerzystów.

21 września zapraszamy miłośników jednośladów na Zlot Kolarski im. Rajmunda Byczka, Jerzego Gerharda Lubosa i Alfreda Musialika oraz Międzypokoleniową Sztafetę Turystyczną. Z kolei 22 września BTTK „Catena” i PTTK Bytom przygotowały rajd kolarski z okazji zakończenia sezonu kolarskiego, a 27 września Bytomski Rajd Kolarski „Znam swoje miasto” w ramach Światowego Dnia Turystyki.

Wszystkie szczegóły dotyczące ww. imprez dostępne są w poniższych załącznikach.

Bytomski Rajd Kolarski - Znam swoje miasto

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna


Zakończenie sezonu kolarskiego

Zlot kolarski im. Rajmunda Byczka i Alfreda Musialika

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.