Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Kolarska gratka dla miłośników jednośladów

Kolarska gratka dla miłośników jednośladów Data publikacji: 12 września 2018Dwa rajdy, sztafetę turystyczną oraz zlot kolarski. Podobnie jak w ubiegłym roku Bytomski Turystyczny Klub Kolarski „Catena” oraz Bytomski Oddział PTTK przygotowały kolarskie imprezy, które z pewnością ucieszą rowerzystów.

23 września zapraszamy miłośników jednośladów na Zlot Kolarski im. Rajmunda Byczka i Alfreda Musialika oraz Rajd Kolarski z okazji zakończenia sezonu kolarskiego 2018 roku. Z kolei 22 września BTTK „Catena” i PTTK Bytom przygotowały Międzypokoleniową Sztafetę Turystyczną, a 27 września Rajd Kolarski „Znam swoje miasto”, w ramach którego uczestnicy rajdu odwiedzą ośrodek żeglarski w Przeczycach oraz wezmą udział w konkursie wiedzy turystyczno – krajoznawczej.

Wszystkie szczegóły dotyczące ww. imprez dostępne są w poniższych załącznikach.

Bytomski Rajd Kolarski - Znam swoje miasto

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna

Zakończenie sezonu kolarskiego

Zlot kolarski im. Rajmunda Byczka i Alfreda Musialika


Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.rowerowybytom.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.