Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
05 czerwca 2020, Kira, Bonifacy, Waleria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Judocy u prezydenta

Judocy u prezydenta Data publikacji: 8 listopada 2019Bytomscy sportowcy w ostatnim czasie świętują kolejne sukcesy na arenach krajowych i międzynarodowych. W środę prezydent spotkał się z łucznikami i łuczniczkami Czarnej Strzały, zaś wczoraj, 7 listopada gościł bytomskich judoków, którzy wywalczyli medale na prestiżowych imprezach w Rosji i Australii.

Przypomnijmy, że rewelacyjny występ zanotował w rosyjskim Izhevsku Paweł Drzymał, judoka Czarnych Bytom, który został wicemistrzem Europy w kategorii U23. Z kolei nasza nadzieja na igrzyska olimpijskie – Beata Pacut podczas turnieju Oceania Judo Open w australijskim Perth zajęła 3. miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal.

Podczas wczorajszego spotkania prezydent Mariusz Wołosz oraz jego zastępca Adam Fras wręczyli naszym medalistom listy gratulacyjne, a także życzyli naszym reprezentantom kolejnych sukcesów w kraju i poza granicami Polski, gdzie zarówno Paweł Drzymał, jak i Beata Pacut odnoszą wspaniałe sukcesy.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.