Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ferie tuż tuż

Zima nie odpuszcza, ku uciesze szkolnej braci, która 11 lutego rozpocznie dwutygodniową labę. Bez względu na to czy biała aura za oknem się utrzyma, przygotowania do akcji „Zima w mieście” – corocznego cyklu imprez dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie w domu, trwają na całego.

Jest takie miejsce

Jest takie miejsce Data publikacji: 19 czerwca 2017Jeszcze zanim zabrzmi ostatni, szkolny dzwonek i rozpoczną się wakacje Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 zaprasza na bytomski Rynek na imprezę pod hasłem "Jest takie miejsce".

Zabawa odbędzie się 22 czerwca w godz. 16-18. Wydarzenie zainauguruje barwny pochód uczestników zajęć przy akompaniamencie orkiestry dętej. Uczestnicy przejdą od budynku MDK (ul. Powstańców Warszawskich 12) na płytę Rynku, gdzie na mieszkańców czekać będą atrakcje.

Podczas imprezy podziwiać będziemy mogli pokazy walk szermierczych, weźmiemy udział w warsztatach plastycznych czy zagramy z szachistami. W programie zaplanowano również koncert w wykonaniu instrumentalistów i wokalistów MDK. To nie koniec niespodzianek. Na scenie swoje umiejętności zaprezentują też tancerze i aktorzy.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Bytomiu, zaś wszyscy chętni będą mogli zapisać się na zajęcia prowadzone w roku szkolnym 2017/2018.
Autor: Katarzyna Nylec
Zdjęcia: www.obrazki.4ever.eu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.