Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Jak na narty to tylko do... Sport Doliny w Bytomiu

Jak na narty to tylko do... Sport Doliny w Bytomiu Data publikacji: 5 stycznia 2019Idealne warunki dla miłośników białego szaleństwa panują na terenie stoku narciarskiego Stok Dolina /dawne Dolomity/ w Bytomiu – Suchej Górze. Jeśli lubisz jazdę na nartach lub snowboardzie w weekend /sobota - niedziela/ stok narciarski otwarty jest od 10.00 aż do 22.00.

Ostatnie opady śniegu, a także działające armatki naśnieżające powodują, że na terenie Stoku Dolina panują bardzo dobre warunki narciarskie. Wszystkie szczegóły dotyczące cen, serwisu i wypożyczalni sprzętu narciarskiego znajdziecie na stronie Stok Dolina w Bytomiu

Warto podkreślić, że na terenie ośrodka zaszły spore zmiany. Wyremontowane zostały armatki naśnieżające, pozytywny odbiór techniczny przeszły także wyciągi, jak również wykonano sporo prac wokół stoku. Drewnianą nawierzchnię zastąpiła kostka brukowa, wybudowano tarasy oraz odnowiona została restauracja.

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć Tony Sokolovsky

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum Sport Dolina w Bytomiu - autor: Tony Sokolovsky

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.