Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

IZO - Zakład Izolacji Ogniotrwałych

IZO - Zakład Izolacji Ogniotrwałych Data publikacji: 15 stycznia 2014Firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem urządzeń do obróbki cieplnej (piece elektryczne i gazowe, suszarnie, nagrzewnice), modernizacjami istniejących obiektów, produkcją materiałów ogniotrwałych i wyrobów z tych materiałów.

Dostarcza ogniotrwałe i termoizolacyjne materiały eksploatacyjne i serwisowe. Zajmuje się również doradztwem technicznym, projektowaniem i wykonywaniem nietypowych instalacji do obróbek cieplnych. Wykonuje urządzenia pracujące w zakresie temperatur od 100-1700?C.

Firma zatrudnia 30 osób, w tym specjalistów z doświadczeniem w budowie pieców oraz stosowaniu ceramiki ogniotrwałej.

Firma IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych powstała w 1993 roku. Wcześniej prowadziła działalność w Gliwicach, niemniej ze względu na dynamiczny rozwój, jej zarząd zdecydował o poszukiwaniu nowej siedziby. Wybrano Bytom ze względu na bardzo dobre położenie komunikacyjne oraz korzystne ceny nieruchomości inwestycyjnych.

Działalność w Bytomiu IZO prowadzi od pół roku. Zakład planuje dalszy rozwój produkcji oraz zwiększanie zatrudnienia.

Więcej informacji i firmie znajduje się na stronie: www.izo.pl .

Kontakt: IZO Zakład Izolacji Ogniotrwałych Sp. z o.o.; 41-902 Bytom, ul. Łagiewnicka 29, tel.: 32 232 22 59, fax: 32 232 39 46, email: marketing@izo.plNasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.