Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

IV edycja akcji "Kilometry w wodzie" za nami

IV edycja akcji "Kilometry w wodzie" za nami Data publikacji: 23 stycznia 2018W sobotę, 20 stycznia zakończyła się IV edycja akcji „Kilometry w wodzie”, w której wzięli udział seniorzy powyżej 60-roku życia. Wśród kobiet najlepsza okazała się Maria Gadowska, która w sumie przepłynęła 91,2 km oraz Józef Miś, który przepłynął 116,5 km.

Celem akcji było popularyzowanie pływania oraz propagowanie zdrowego trybu życia wśród seniorów. W sumie w akcji wzięło udział 11 uczestników, którzy łącznie przepłynęli dystans 567 km i 425 m.

Poniżej prezentujemy klasyfikację generalną kobiet i mężczyzn:
Kategoria kobiety:
1.    Maria Gadowska – 91,2km
2.    Teresa Mościńska – 86,3 km
3.    Wiesława Pękalska - 85 km
4.    Danuta Golda – 73,3 km
5.    Krystyna Stolarczyk – 36,5 km

Kategoria mężczyźni:
1.    Józef Miś – 116,5 km
2.    Lesław Nielipiński – 51,3 km
3.    Wiesław Paleta – 15,1 km
4.    Zbigniew Zielonka – 5,8 km
5.    Wiesław Wiech – 4 km
6. Andrzej Bartuś – 2,5 km

 
1.jpg 2.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: OSiR Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.