Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Urząd Stanu Cywilnego
ul. Stanisława Olejniczaka 22
41 - 902 Bytom
(wejście do budynku od ul. Adama Didura)

tel. (32) 282 75 23
tel. (32) 282 61 11
Fax (32) 779 86 11
Mail: usc@um.bytom.pl

Godziny obsługi klientów USC:

Klienci przyjmowani są następujących godzinach:
W poniedziałki od 7.30 do 17.30;
We wtorki i czwartki od 7.30 do 15.00;
W środy i piątki od 7.30 do 13.00.

W każdą sobotę pełniony jest dyżur w sprawach związanych ze zgłaszaniem zgonów. W godzinach od 8.00 do 11.00.


Uwaga: Referat Małżeństw nie przyjmuje klientów w środy, piątki.

Wpłatomat czynny:
poniedziałek 8:00 - 17:30
wtorek, czwartek 7:30 - 15:00
środa, piątek 7:30 - 13:00


Uwaga: istnieje mozliwość płatności za pośrednictwem poczty bądź przelewem na konto: GETIN NOBLE BANK SA o/Bytom 60 1560 0013 0383 0201 0000 0001.


Zespół pracowników USC w Bytomiu

Kierownik USC - Waldemar Świerczek
tel. 32 779 86 01
e - mail:
wswierczek@um.bytom.pl
I piętro, pokój 1

Elżbieta Mrożek - I Zastępca Kierownika
tel. 32 779 86 09
e - mail: emrozek@um.bytom.pl
I piętro, pokój 5

Anna Szwed - II Zastępca Kierownika
tel. 32 779 86 03
e - mail: aszwed@um.bytom.pl
I piętro, pokój 1


Obsługa w zakresie:

Archiwum oraz wydawanie odpisów aktów stanu cywilnego urodzeń, małżeństwa i zgonów:
I piętro, pokój 2

Piotr Miemiec (inspektor)
tel. 32 779 86 04
e - mail: pmiemiec@um.bytom.pl

Agnieszka Lubich (inspektor)

tel. 32 779 86 05
e - mail: alubich@um.bytom.pl

Mirosława Gacmanga (inspektor)
tel. 32 779 86 04
e - mail: mgacmanga@um.bytom.pl


Obsługa korespondencji: (w tym zagranicznej i dotyczącej wysyłania odpisów aktów stanu cywilnego):
I piętro, pokój 3


Anna Saługa
  (podinspektor)
tel. 32 779 86 07
e - mail: asaluga@um.bytom.pl

Kamila Zarzycka-Poloczek (inspektor)
tel. 32 779 86 07
e - mail: kzarzycka@um.bytom.pl

Ewa Rojowska (inspektor)
tel. 32 779 86 07
e - mail: erojowska@um.bytom.pl

Joanna Zdebik (inspektor)
tel. 32 779 86 15
e - mail: jzdebik@um.bytom.pl

Obługa w zakresie zmiany imion i nazwisk oraz przyjmowanie wniosków o nadanie medalu za długoletnie pożycie małżeńskie:

Beata Golomb-Ryńska (główny specjalista)
parter, pokój kierownika
tel. 32 779 86 16
e - mail: bgolomb@um.bytom.pl

Obsługa w zakresie rejestracji urodzeń:
I piętro, pokój 4

Bożena Synecka (główny specjalista)
tel. 32 779 86 12
e - mail: bsynecka@um.bytom.pl

Iwona Luks (inspektor)
tel. 32 779 86 12
e - mail: iluks@um.bytom.pl

Obsługa w zakresie zawierania małżeństw:
I piętro, pokój 5

Izabela Haberla (główny specjalista)
tel. 32 779 86 09
e - mail: ihaberla@um.bytom.pl

Dominika Chryst (inspektor)
tel. 32 779 86 09
e - mail: dchryst@um.bytom.pl


Obsługa w zakresie rejestracji zgonów:

parter, pokój kierownika

Agata Stiller (inspektor)
tel. 32 779 86 06
e - mail: astiller@um.bytom.pl

Aleksandra Pawlica (podinspektor)
tel. 32 779 86 06
e - mail: apawlica@um.bytom.pl

Pobierania opłaty skarbowej - wpłatomat, parter budynku

Archiwista:
Agnieszka Lubich (inspektor)
tel. 32 779 86 05
e - mail: alubich@um.bytom.pl


Obsługa w zakresie ochrony urzędu:

Portiernia
tel. 32 77 98 600

Jak dojść do Urzędu Stanu Cywilnego:

Urząd Stanu Cywilnego w Bytomiu mieści się przy ulicy Stanisława Olejniczaka 22 - wejście główne do urzędu od ulicy Adama Didura (boczna od ulicy Wrocławskiej).

Dojazd tramwajem linii numer 6 (do ulicy Wrocławskiej) - "Przystanek Bytom Kąpielisko"



Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.