Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2020, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Informacja dla rolników

Informacja dla rolników Data publikacji: 18 czerwca 2019Udostępniono już do wglądu spisy członków Izby Rolniczej uprawionych do głosowania w wyborach na przedstawiciela tej organizacji.

Z listą można się zapoznać w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej 2 w Wydziale Inżynierii Środowiska, pok. 338 (II piętro). Przypomnijmy, że wybory odbędą się 28 lipca w budynków Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnikach przy ul. Żołnierskiej 41.

Autor: AK
Zdjęcia: ww.iagro.pl

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.