Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zostań mistrzem segregacji

Zgodnie z zasadami segregacji odpadów komunalnych określonych w rozporządzeniu Ministra Środowiska z  29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów - odpady zbierane są w pięciu pojemnikach.

Informacja dla podmiotów zbierających odpady komunalne

Informacja dla podmiotów zbierających odpady komunalne Data publikacji: 10 stycznia 2019Do 31 stycznia podmioty zbierające odpady komunalne, zobowiązane są do złożenia rocznego sprawozdania za 2018 rok.

W tym roku po raz pierwszy podmiot zbierający odpady komunalne, stanowiące frakcje takich odpadów jak: papier, metal, tworzywa sztuczne oraz szkło zobowiązany jest do sporządzenia rocznego sprawozdania za ubiegły rok.

Wzór sprawozdania, w tym wersja edytowalna, dostępna jest na: http://www.bytom.pl/przedsiebiorcy.

Złożenie sprawozdania po wskazanym w ustawie terminie podlega karze pieniężnej w wysokości 100 zł za każdy dzień opóźnienia, nie więcej jednak niż za 365 dni.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.