Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Hufiec i bytomskie NGO na warsztatach

Hufiec i bytomskie NGO na warsztatach Data publikacji: 20 kwietnia 2016W ramach warsztatów #FiFi Social Media++ bytomscy harcerze wraz z działającymi w naszym mieście organizacjami non profit, zgłębiali tajniki promowania swojej marki za pośrednictwem portali i platform społecznościowych.

Spotkanie poprowadzili doświadczeni w temacie social media prelegenci, którzy, na co dzień współpracują z organizacjami pozarządowymi, m.in. Magdalena Dziedzic, grafik Zespołu Pilota Chorągwi Śląskiej ZHP, Andrzej Marklowski -autor bloga „Dalej niż myślisz, bliżej niż widzisz”, Karol Walas z Fundacji Dom Nadziei, Małgorzata Romańczuk- namiestnik harcerski w Hufcu ZHP Bytom oraz Julian Grytsevych, vloger „Pad0n”.

Uczestnikom warsztatów udało się zintegrować i wymienić swoje doświadczenia zdobyte podczas codziennej działalności w swoich organizacja.

Warsztaty zorganizowały: Komenda Hufca Bytom i Referat Obsługi Klastra Rewitalizacji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. ZHP Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.