Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 lipca 2020, Jan, Wera, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH

Z tą informacją powinien zapoznać się każdy zainteresowany odbiorem odpadów w naszym mieście. Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta Waldemar Strach, który koordynuje to zadanie opracował właśnie harmonogram, według którego odbierane będą odpady z poszczególnych dzielnic i ulic.

Nowe harmonogramy odbioru odpadów komunalnych dla mieszkańców poszczególnych części miasta

Rejon 1  - BLACHÓWKA, OKÓLNA, BEMA, KWIATOWA, DRZEWNA, POLNA, CICHA, PÓŁNOCNA, GÓRNICZA, SEGIET, KOŁOBRZESKA, SŁONECZNA, JAGODOWA, WIEJSKA, ŁĄCZNA,TOWARZYSKA, ŁUKOWA, ŁOKIETKA, MIKOŁAJA, ZIELONA, MALINOWA, NIEPODLEGŁOŚCI, MIODOWA. 

Rejon 2 - AKACJOWA, 9-GO MAJA (nr. nieparzyste), LAZARÓWKA, JAWOROWA, DOLOMITOWA, MIŁA, WOŹNIAKA, HOLECZKÓW, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, KAWKI, PARTYZANTÓW, KOKOTA, PONIATOWSKIEGO, WYSZYŃSKIEGO (1-5), PRYWATNA, WODCZAKA, STRZELCÓW BYTOMSKICH (189-451) i 468 A.

Rejon 3 - 9 -GO MAJA (nr.parzyste), DŁUGA, GALMANOWA, GRANICZNA, HERDY, KADŁUBKA, KORCZAKA, KS. JASKÓŁKI, KS. WYSZYŃSKIEGO (6-113), SKARGI, PODMIEJSKA, SPOKOJNA, STRZELCÓW BYTOMSKICH (272-349), LEŚNA, DWORSKA, ODRZAŃSKA

Rejon 4 - BATALIONÓW CHŁOPSKICH, ŁABĘDZIA, POCHYŁA, DĄBRÓWKI, MATKI EWY, POD BRZOZAMI, DYWIZJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ, MIEROSŁAWSKIEGO, PODHALAŃSKA, NICKLA, PRZYJEMNA, GŁOGOWSKA, NOWA, PUSZKINA, GOLFOWA, OSIEDLE HUTNICZE, KOSYNIERÓW, PADEREWSKIEWGO, WITOSA, KS. FRENZLA, PIŁKARSKA, ZABRZAŃSKA, PLAC SZPITALNY, ZIELNA, NIEMCEWICZA, BAŻANTOWA, DROBCZYKA,  KONSTYTUCJI, ROSTOWSKIEGO, REPTOWSKA, FELIKSA, POGODNA, PTAKOWICKA (1 i 2), BOŃCZYKA, KARBOWSKA, REPTOWSKA, SREBRNA, STOLARZOWICKA (106-218), DOLNA, OGRODOWA

Rejon 5 - BOYA ŻELEŃSKIEGO, KACZMARCZYKÓW, POWSTAŃCÓW, BOCZNA, KRZEMIENIA, SUCHOGÓRSKA, BYTOMSKA, PACZYŃSKA, TĘCZOWA, GOMBROWICZA (numery: 40-106), KOŚCIUSZKI (numery: 1,1a, 2, 2a, 2b, 2c, 5b, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 21c, 21d, 21e),  PIASTÓW ŚLĄSKICH, WITKIEWICZA, FREDRY, PODLEŚNA,   WRZOSOWA, KOŚCIUSZKI (OD GOMBROWICZA), TRAMPISZA., JOANNY CHMIELEWSKIEJ (1,3,5, 7)

Rejon 6 - DUNIKOWSKIEGO, MUSIOŁA, GOMBROWICZA (3-25B), OSSOLIŃSKIEGO, JONASZA KOFTY, PLAC JANA, KRZYŻOWA GÓRA, PLANETA, MIESZKA I, WRÓBLA

Rejon 7 - BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO, NADZIEI, CZECHA, OSIKOWA, DAMROTA, PCK, GAJOWA, POKOJU, GUTENBERGA,  PTAKOWICKA, JAGODNIK, RADOSNA, JASNA, SPORTOWA, KOKSOWA, SZYMKOWIAKA, KOŚCIUSZKI (numery: 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 20-97), WINKLERA, KU DUKLOM, ZGRZEBNIOKA, ŻOŁNIERSKA.   

Rejon 8 - 8 MARCA, JESIONOWA, BOGUSŁAWSKIEGO, LESZCZYNOWA, BUKOWA, OLCHOWA, CISOWA, ŚWIERKOWA, DEMBOWSKIEGO, WIĄZOWA, DĘBOWA, WIENIAWSKIEGO, DŁUGOSZA, WIERZBOWA, DZIERŻONIA, WIOSNY LUDÓW,  FRANCUSKA, WIŚNIOWA, JAŚMINOWA, ZGODY, ROKITNICKA 

Rejon 9 - ADAMKA, KONWALII, RUDNA, APTECZNA, KRÓTKA, SREBRNA, ARMII KRAJOWEJ, KRZYŻOWA, STOKROTEK,  ASTRÓW,  KS. ŚCIEGIENNEGO, ŚWIĘTOCHŁOWICKA, BRATKÓW, LELEWELA, ŚWIĘTOJAŃSKA, CYRYLA I METODEGO, LUDOWA, TULIPANÓW, FABRYCZNA, ŁAGIEWNICKA, WARZYWNA, MŁYŃSKA, ZAPOLSKIEJ, GÓRNOŚLĄSKA, PALIŃSKIEGO, ŻÓŁKIEWSKIEGO, JODŁOWA, KOLONIA ZYGMUNT, KOLONIA ZGORZELEC.

Rejon 10
- ANDERSA, CHŁODNA 1,  CHOPINA (5,7), CHORZOWSKA 30-36, DALEKA,DĄBROWA MIEJSKA 13,14, DIDURA 5, DRZYMAŁY 6, GEN. SIKORSKIEGO, GŁĘBOKA, JASKÓŁCZA, KASPROWICZA, KASZTANOWA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KĘDZIERZYŃSKA, KORFANTEGO 30a, MAGDALENY, MICKIEWICZA(50,60), MOCHNACKIEGO, MODRZEWSKIEGO, NADLEŚNICTWO, OLEJNICZAKA, ORZEGOWSKA, OWOCOWA, PIEKARSKA 59, PIŁSUDSKIEGO26-28, PLAC SZPITALNY 2, ROLNA, SIEMIANOWICKA 32, SOSNOWA, STOLARZOWICKA, STRZELCÓW BYTOMSKICH 37, STRZELCÓW BYTOMSKICH(66b,186-234 ), STYCZYŃSKIEGO, TRAMWAJARZY 12,14, UŁAŃSKA, WITCZAKA (110, 180-192), KARPACKA, ŁANOWA, WŁODARSKA 5, LIPOWA, WARSZAWSKA, ALBERTA, ZAMKOWA, OGRODOWA, ASNYKA, CELNA 35, WOLNEGO, PUŁASKIEGO 2,4,6,7, MŁODZIEŻOWA 2, WODNA, ZJEDNOCZENIA, REJA, GWARECKA 8, KAROLA MIARKI 37, WYSPIAŃSKIEGO 1,2,4, SOLSKIEGO 3, SIEMIRADZKIEGO 9.
 

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej od 10 do 30 osób - Reptowska, Stara, Stolarzowicka, Stroma, Warszawska, Wolnego, Wysoka, Zamkowa, Zjednoczenia

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej od 10 do 30 osób - Alberta, Andersa, Bończyka, Drobczyka

Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej od 10 do 30 osób
- Barlickiego, Bluszczowa, Chroboka


Harmonogram odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej  powyżej 30 osób:
Strona 1: WYKAZ ULIC
Strona 2: PODZIAŁ NA RODZAJE ODPADÓW
Strona 3: WYWÓZ PLASTIKU I METALU
Strona 4: ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH Z POJEMNIKÓW TYPU DZWON



 
 
 













Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.