Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 sierpinia 2019, Bartlomiej, Jerzy, Bartosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

ZBM i TBS łączą siły. Co to oznacza dla mieszkańców?

Zwiększenie potencjału inwestycyjnego, usprawnienie administracji, a co za tym idzie zmniejszenie jej kosztów, a także oszczędności związane z racjonalizacją kosztów obsługi prawnej, finansowej i zarządzania nieruchomościami. To tylko niektóre korzyści wynikające z połączenia ZBM-u i TBS-u w jedną spółkę.

Bytom uśmiecha się do Ciebie

Bytomskie koszulki  i torby zdobił już m.in. zabytkowy tramwaj, bytomski lew i smok. Teraz czas na odrobinę ekstrawagancji i zupełnie nowy look. W Biurze Promocji Bytomia są już do kupienia nowe wzory gadżetów promocyjnych.

BO Bytom! BO - mamy 4 mln zł.

Rusza Bytomski Budżet Obywatelski. Po kilku latach przerwy mieszkańcy ponownie będą mogli zdecydować na co przeznaczyć część miejskich pieniędzy. Na ten cel zagwarantowano aż 4 mln zł. Nabór wniosków potrwa od 15 lipca do 10 września.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Gratulacje dla emerytowanych lekarzy

Gratulacje dla emerytowanych lekarzy Data publikacji: 8 października 201521 emerytowanych lekarzy odebrało wczoraj /7 października/ w Teatrze Rozbark honorowe odznaczenia za wieloletnią aktywność w środowisku medycznym. Uroczystość zorganizowała bytomska delegatura Śląskiej Izby Lekarskiej oraz Urząd Miejski w Bytomiu.

To dla naszego miasta wyjątkowa okazja, by podziękować lekarzom-seniorom za wieloletnią służbę i oddanie pacjentowi oraz aktywność i zaangażowanie na rzecz ochrony zdrowia. Cieszę się, że Delegatura Śląskiej Izby czynnie działa również w Bytomiu, inicjując kolejne przedsięwzięcia, podkreślając wkład lokalnego środowiska lekarskiego w postęp, jaki dokonuje się w medycynie – mówił prezydent Damian Bartyla.

W uroczystości wzięli udział m.in. prezes Okręgowej Izby Lekarskiej Ślaskiej Izby Lekarskiej, Jacek Kozakiewicz oraz przewodniczący Bytomskiej Delegatury Terenowej Śląskiej Izby Lekarskiej, Leszek Jagodziński.

Tego dnia wyróżnieni zostali: Jadwiga Denk, Olimpia Lempart, Janina Bić – Szudak, Emilia Raczyńska-Groszko, Albina Jamróg-Cendrzak, Krystyna Stefańczak, Danuta Dukalska, Maria Żmudzińska, Adam Cekański, Antoni Podwiński, Zbigniew Lachendro, Wacław Jeż, Jacek Ornatoski, Zygmunt Michel, Józef Trzcionka, Eugeniusz Czubak, Jacek Lenarcik, Andrzej Ficek, Zdzisław Szewc, Barbara Balkowska – Nowak, Joanna Huras. 

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.