Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Gratka dla młodych wędkarzy

Gratka dla młodych wędkarzy Data publikacji: 2 czerwca 2017W niedzielę, 4 czerwca zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i dziadkami na zawody wędkarskie, które odbędą się w Bytomiu Suchej - Górze w Parku Grota. Początek o godzinie 7.00.

Organizator zawodów – Polski Związek Wędkarski – przygotował dla dzieci mnóstwo atrakcji. Każdy z uczestników nie tylko otrzyma poczęstunek, ale także drobny upominek za udział w zawodach, zaś dla najlepszych młodych wędkarzy przygotowano atrakcyjne nagrody.

Podczas zawodów, każdy z uczestników będzie musiał wykazać się nie tylko cierpliwością, ale także sprytem. Z pewnością przyda się również pomoc dorosłego, taty lub dziadka, którzy znają niejedną technikę i mają swoje sposoby na złowienie ryby.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.