Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
18 października 2019, Juliana, Łukasza, Bogumila

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Miasto będzie oddłużać spółkę Bytomski Sport Polonia Bytom

Zadłużona na ponad 3 mln zł spółka Bytomski Sport Polonia Bytom otrzyma wsparcie gminy Bytom. 11 października Rada Miejska jednogłośnie podjęła uchwałę podwyższającą kapitał zakładowy spółki o kwotę 1,9 mln zł. Dodatkowe pieniądze mają m.in. pomóc zmniejszyć zadłużenie spółki.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Grali bytomscy policjanci

Grali bytomscy policjanci Data publikacji: 8 października 2019Kilkudziesięciu policjantów z naszego miasta rywalizowało w Hali na Skarpie w turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZP przy KMP w Bytomiu. W imprezie, która odbyła się w sobotę, 5 października zagrały drużyny ze wszystkich bytomskich komisariatów.

Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Komisariatu Policji II przy ulicy Chrzanowskiego. Drugie miejsce zajęła drużyna z komisariatu w Miechowicach, a brąz wywalczyli mundurowi z Wydziału dw z Przestępczością Gospodarczą KMP Bytom. Wyłoniono takż najlepszego strzelca oraz bramkarza turnieju.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KMP Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.