Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
30 maja 2020, Joanna, Feliks, Ferdynand

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Grali bytomscy policjanci

Grali bytomscy policjanci Data publikacji: 8 października 2019Kilkudziesięciu policjantów z naszego miasta rywalizowało w Hali na Skarpie w turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZP przy KMP w Bytomiu. W imprezie, która odbyła się w sobotę, 5 października zagrały drużyny ze wszystkich bytomskich komisariatów.

Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Komisariatu Policji II przy ulicy Chrzanowskiego. Drugie miejsce zajęła drużyna z komisariatu w Miechowicach, a brąz wywalczyli mundurowi z Wydziału dw z Przestępczością Gospodarczą KMP Bytom. Wyłoniono takż najlepszego strzelca oraz bramkarza turnieju.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KMP Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.