Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2020, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Gdzie posadzą choinki? Ostatni dzień głosowania

Gdzie posadzą choinki? Ostatni dzień głosowania Data publikacji: 24 kwietnia 2019W Rozbarku wzdłuż promenady, a może w łagiewnickim parku Amendy? Jeszcze tylko dziś można zagłosować na miejsce, w którym posadzone zostaną choinki zebrane w ramach zimowej akcji Nie wyrzucaj żywej choinki po świętach.

Dwanaście drzewek przezimowało w szklarni Miejskiego Zarządu Zieleni i Gospodarki Komunalnej, wypuściło już nowe pędy i jest gotowych do sadzenia. O tym gdzie będą cieszyć nasze oczy, zadecydują głosujący.

Najliczniej zagłosowano na tereny przy nowo wybudowanej promenadzie w Rozbarku, a także na Park Amendy i skwer przy skrzyżowaniu ul. Cyryla i Metodego z ul. Górnośląską w Łagiewnikach. Mieszkańcy proponowali też lokalizacje w Szombierkach i Śródmieściu.

Głosy wciąż spływają, a ostateczne wyniki poznamy po zakończeniu sondy.

Zagłosuj tutaj.

Autor: AK
Zdjęcia: profil fb MDM

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.