Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
23 lutego 2019, Romana, Izabela, Damian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz złożyć wniosek o dowód osobisty - przeczytaj!

Od 4 marca dowody osobiste zostaną wzbogacone w warstwę elektroniczną. Dzięki temu, nowe dowody będą mogły posłużyć nam jako podpis elektroniczny przy załatwianiu spraw urzędowych. Wdrożenie wiąże się niestety z utrudnieniami.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Festyn i jubileusze

Festyn i jubileusze Data publikacji: 9 września 2018W ten weekend nie zabrakło dobrej zabawy. Mieszkańcy naszego miasta wspólnie świętowali. Był  festyn, jubileusz 10-lecia klubu piłkarskiego z Karbia oraz dzień działkowca. Prezydent Bytomia wraz z rodziną uczestniczył w tym ważnym dla bytomian uroczystościach.

W Łagiewnikach były dmuchane zamki, zjeżdżalnie dla dzieci. Ci, którzy lubią smacznie zjeść mogli samemu upiec kiełbasę przy ognisku. O muzyczną oprawę zadbała znana już w naszym mieście, wokalistka, instrumentalistka, kompozytorka oraz aranżerka Jolanta Golik.

W Karbiu obchodzili 10-lecie powstania klubu piłkarskiego Nadzieja Bytom. Z tej okazji na stadionie przy ulicy Worpie odbył się festyn, na którym zjawili się kibice klubu oraz mieszkańcy. Było co świętować, ponieważ Nadzieja Bytom zaczynała dosłownie od zera. Nie było sprzętu, zawodników, nawet miejsca do trenowania. Przez dekadę udało się stworzyć klub, w którym obecnie trenuje 150 piłkarzy. Pierwsza lata istnienia to dobry moment na podsumowanie najważniejszych osiągnięć i wszystkich tych sportowych emocji, które na przestrzeni minionych lat umocniły Waszą Wspólnotę. Gratuluję Państwu dotychczasowego dorobku klubu, wszystkich futbolowych sukcesów oraz zasług dla popularyzacji tej dyscypliny sportu – powiedział Damian Bartyla, prezydent Bytomia podczas festynu.

39-rocznicę istnienia świętowali działkowicze z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Malwa”. Rodzinne Ogrody Działkowe odgrywają ważną rolę w życiu mieszkańców. To tu działkowicze znajdują czas na odpoczynek, tu spotkają się z przyjaciółmi, tu realizują pasję ogrodniczą, pielęgnując grządki, dbając o zieleń – wyliczył Damian Bartyla. Ogród liczy 557działek i jest położony na 20 hektarach przy ulicy Strzelców Bytomskich.

 

Galeria zdjęć:Autor: Arkadiusz Janocha
Zdjęcia: Hubert Klimek

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.