Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ferie tuż tuż

Zima nie odpuszcza, ku uciesze szkolnej braci, która 11 lutego rozpocznie dwutygodniową labę. Bez względu na to czy biała aura za oknem się utrzyma, przygotowania do akcji „Zima w mieście” – corocznego cyklu imprez dla dzieci i młodzieży spędzającej ferie w domu, trwają na całego.

Ferie zimowe pożegnają na lodowisku

Ferie zimowe pożegnają na lodowisku Data publikacji: 4 lutego 2018Choć aura podczas tegorocznych ferii zimowych nas nie rozpieszcza, amatorzy zimowych sportów z pewnością będą mile zaskoczeni. Hokejowe i rowerowe show na lodzie, zabawy wokół lodowiska czy pokaz pojazdów służb mundurowych to tylko niektóre z wielu atrakcji przygotowanych na 10 lutego.

Podczas oficjalnego zakończenia zimowej laby najmłodsi skorzystają z lodowiska i to zupełnie za darmo. Tego dnia również łyżwy wypożyczane będą bez żadnych opłat. Kolejna edycja FeriEND-u rozpocznie się 10 lutego o godz. 11.00 na lodowisku przy pl. Sobieskiego.
 
Nie zabraknie wielu konkurencji sportowych, gier i zabaw na łyżwach, a na najlepszych zawodników czekają nagrody.

O 13.00 w niebo polecą balony. Impreza potrwa do godz. 15.00. Wstęp jest wolny.

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.