Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Europejskie Dni Pracodawcy w Bytomiu

Europejskie Dni Pracodawcy w Bytomiu Data publikacji: 7 listopada 2018W obchodzone w Bytomiu Europejskie Dni Pracodawcy wpisała się już coroczna konferencja organizowana przez urząd pracy.  Spotkanie pod hasłem „PUP partnerem bytomskiego przedsiębiorcy” odbędzie się już jutro /8 listopada/ w Teatrze Rozbark.
 
W programie konferencji zaproszeni goście przybliżą zainteresowanym sytuację na bytomskim rynku pracy oraz przedstawią projekty realizowane we współpracy z przedsiębiorcami zrzeszonymi m.in. w Bytomskiej Izbie Przemysłowo- Handlowej czy Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości.

Konferencja rozpocznie się o 10.30 w Teatrze Rozbark przy ul. Kilara 29.

Plakat1.jpg


Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.