Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Dzień Babci i Dziadka w SP nr 9

Dzień Babci i Dziadka w SP nr 9 Data publikacji: 22 stycznia 2018Około150 babć i dziadków przyjęło zaproszenie na uroczystość przygotowaną z myślą o nich przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 9. Był to dzień bogaty we wzruszenia wywołane płynącą z serc wnuków twórczością.

Młodzi artyści z naszej szkoły przedstawili jasełka „Do Betlejem, do Betlejem”, a w dalszej kolejności scena należała do zwycięzców konkursu kolęd, którzy kolejno zaśpiewali piosenki świąteczne w językach obcych – mówi Dorota Iwanowicz, nauczycielka.

Specjalną niespodzianką było przedstawienie teatralne przygotowane przez dzieci ze świetlicy „Zimowy bal”. W programie nie mogło zabraknąć też występu uczennicy Kingi Ordon, która wykonała piosenkę „Babcia” z repertuaru zespołu „My trzy”.

Uroczystość zakończyło wspólne śpiewanie pieśni biesiadnych. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków, którzy byli pod ogromnym wrażeniem - mówi Dorota Iwanowicz.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. SP nr 9

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.