Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

E- rekrutacja do przedszkola

Ważna informacja dla rodziców. 11 marca rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli. W tym roku w 41 miejskich przedszkolach na dzieci czeka ponad 4,5 tysiąca miejsc.

Dzieci rozpoczęły rok akademicki

Dzieci rozpoczęły rok akademicki Data publikacji: 28 października 2017Przed nami kolejny rok działalności Uniwersytetu Dziecięcego Wyższej Szkoły Humanitas. Podczas pierwszych zajęć, które odbyły się w sobotę /28 października/ najmłodsi studenci odebrali swój własny indeks.

Przez najbliższe miesiące dzieciaki w wieku od 6 do 12 lat, raz w miesiącu, będą uczestniczyć w zajęciach, wykładach i pokazach naukowych, podczas których będą mogły poczuć się jak prawdziwi studenci. Podczas dziewięciu zajęć, które w tym roku będą odbywać się w Zespole Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących przy ulicy Webera najmłodsi poznają zagadnienia m.in. z botaniki, fizyki, historii, akustyki czy ornitologii. Na każdych z zajęć w sposób ciekawy przedstawiany będzie inny temat, aby zachęcić małego studenta do dalszych poszukiwań.

Tegoroczną ceremonię inauguracyjną poprowadził Prodziekan ds. studenckich Wydziału Administracji i Zarządzania doktor Maciej Borski. Podczas pierwszego wykładu nastąpiło również pasowanie na studenta oraz wręczenie indeksów.

Bytomski Uniwersytet Dziecięcy powstał w październiku 2016 roku z inicjatywy Prezydenta Miasta Bytomia Damiana Bartyli oraz Władz Wyższej Szkoły Humanitas.

Rekrutacja jeszcze trwa. Więcej informacji na stronie: http://www.humanitas.edu.pl/pl/udbytom . 

Autor: ww
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom 2016

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.