Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Działkowcy podsumowali sezon

Działkowcy podsumowali sezon Data publikacji: 6 października 2018Jesień już na dobre zadomowiła się w naszym kraju, więc działkowcy podsumowują minione lato oraz cieszą się z bogatych, tegorocznych zbiorów warzyw i owoców.

W sobotę w ROD Kościuszko odbyły się bytomskie dożynki delegaturowe, podczas których wręczono puchary, nagrody i dyplomy dla władz miasta, ogrodów obchodzących jubileusze oraz dla osób szczególnie zaangażowanych w działalność ogrodową.

Podczas spotkania, w którym wzięli udział m.in.: Damian Bartyla – prezydent Bytomia, Józef Noski – prezes Polskiego Związku Działkowców Stowarzyszenie Ogrodowe w Warszawie Okręg Śląski, Jan Radoła – kierownik bytomskiej delegatury, prezesi bytomskich ogródków działkowych oraz działkowcy i zaproszeni goście dyskutowano o roli i znaczeniu ogrodów działkowych, o problemach, które napotykają oraz o obfitych tegorocznych zbiorach.

Uroczyste dożynki poprzedziła msza święta, która odbyła się w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

Galeria zdjęć:Autor: ww
Zdjęcia: Hubert Klimek-UM BYTOM

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.