Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 września 2020, Renata, Filipina, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna drogowa inwestycja zakończona. Tym razem w Łagiewnikach

Rozbudowa kanalizacji deszczowej, budowa chodnika, a także roboty bitumiczne na ulicy Szyby Rycerskie. Zakończyła się kolejna inwestycja drogowa warta około 1,2 mln. Jej realizacja była możliwa dzięki pozyskaniu przez miasto dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie prawie 550 tys. zł.

Bytomski Rynek znów się zazielenił

Nowe nasadzenia drzew, krzewów i roślin w modułowych donicach oraz nowe pergole i ławki. Zakończyły się prace związane z odnową zieleni na płycie bytomskiego Rynku. Wszystkie prace kosztowały około 230 tys. zł.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dronem nad Rozbarkiem

Dronem nad Rozbarkiem Data publikacji: 13 września 2020Rozbark to już kolejna dzielnica naszego miasta, którą dzięki akcji Dronem nad Bytomiem możemy zobaczyć z lotu ptaka. Rozbark to bardzo rozległa i różnorodna dzielnica naszego miasta. Pochodząca z XIII wieku miejscowość, do Bytomia została przyłączona w 1927 roku.

Na zdjęciach, które możecie zobaczyć na fanpage Miasto Bytom są najbardziej charakterystyczne miejsca i obiekty w Rozbarku jak: kościół pw. św. Jacka oraz kościół pw. św. Anny, Zespół przyrodniczo - krajobrazowy "Żabie Doły", budynek Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego, obiekty GKS-u Rozbark, ulica Chorzowska, Siemianowicka, Witczaka i Al. Jana Pawła II, osiedle Arki Bożka, Zawadzkiego i Pogoda, a także Teatr Rozbark i obiekty pokopalniane po dawnej KWK "Rozbark".

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Grzegorz Goik/Arkadiusz Janocha

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.