Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
19 lutego 2019, Arnold, Konrad, Marceli

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dostosowanie obiektów i pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu do wymogów fachowych i sanitarnych - budynek 1

Dostosowanie obiektów i pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu do wymogów fachowych i sanitarnych - budynek 1 Data publikacji: 24 stycznia 2014Dostosowanie obiektów i pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu do wymogów fachowych i sanitarnych - budynek 1

Lokalizacja inwestycji
ul. Żeromskiego 7

Wartość inwestycji
Łączne nakłady 11,44 mln zł, z czego:
budżet miasta  10,07 zł,
środki UE 0,95 mln zł,
inne środki 0,42 mln zł.

Planowany okres realizacji inwestycji
2007-2012 r.

Cel inwestycji
Zapewnienie odpowiedniego standardu leczenia pacjentów szpitala. Dostosowanie budynków do wymogów określonych przepisami prawa.

Planowany zakres rzeczowy inwestycji
Przebudowa i remont pomieszczeń szpitalnych.

Przebieg realizacji inwestycji
2008r.
Opracowano dokumentację projektowo-kosztorysową dostosowania obiektów i pomieszczeń szpitala do wymogów fachowych i sanitarnych. Przeprowadzono częściowy remont Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii szpitala oraz klatki schodowej od strony północnej, polegający na wykonaniu robót przygotowawczych i renowacyjnych.
Zakupiono dźwig szpitalny bezobsługowy, hydrauliczny dostosowany do przewozu łóżek.

2009 r.
Zakończono dostosowanie i remont pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii na I piętrze budynku nr 1, przy ul. Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu.
Zakończono realizację zadania pn. „Zakup, dostawa i montaż dźwigu szpitalnego hydraulicznego z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych – Blok I, ul. Żeromskiego 7” – W1 dofinansowanego ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami”.
Rozpoczęto dostosowanie i remont pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologii na parterze budynku nr 1, przy ul. Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu. Złożono wniosek o dofinansowanie realizacji zadania ze środków RPO Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie.

2010 r.
Zakończono dostosowywanie i remont pomieszczeń na potrzeby Oddziału Chirurgii Ogólnej i Gastoenterologicznej na parterze budynku nr 1, przy ul. Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.

2012 r.

Planuje się rozpocząć dostosowanie i remont pomieszczeń Odziału Okulistyki, klatki schodowej oraz piwnic w budynku nr 1, przy ulicy Żeromskiego 7 Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.