Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 listopada 2019, Renata, Witold, Konrad

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania

Znane są terminy kolejnych spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia. W najbliższym czasie o problemach swoich dzielnic będą mogli porozmawiać mieszkańcy: Osiedla Ziętka, Śródmieścia, Stolarzowic, Karbia i Rozbarku.

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Dla dzieci o bezpieczeństwie

Dla dzieci o bezpieczeństwie Data publikacji: 6 listopada 2019Prawie 1300 pierwszoklasistów obejrzało wczoraj /5 listopada/ w Beceku przedstawienie teatralne o bezpieczeństwie na drodze. Imprezę w Beceku zorganizowała bytomska Policja oraz uczniowie z klas policyjnych Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych i Ogólnokształcących.

„Znakopolis" to przedstawienie będące jednym z elementów akcji informacyjno- edukacyjnej Kręci mnie bezpieczeństwo organizowanej pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. W role aktorów wcieliła się młodzież z klas policyjnych bytomskiej szkoły, a na widowni zasiedli pierwszoklasiści.

Założeniem przedstawienia było przekazanie najmłodszym w sposób zabawny reguł zachowania podczas drogi do szkoły i powrotu do domu. Przed spektaklem mundurowi z bytomskiej policji przypomnieli uczniom zasady, którymi powinni się kierować, aby bezpiecznie poruszać się po drodze.

Po zakończeniu każdego przedstawienia dzieciom rozdawano odblaski przygotowane przez mundurowych. Organizatorami spektaklu „Znakopolis" były szkoła, komenda miejska policji oraz bytomski magistrat. Gośćmi honorowymi byli Dariusz Dziurka zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu, Adam Fras, zastępca prezydenta Bytomia oraz Dagmara Jarosz-Lewandowska, dyrektorka Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych.

Galeria zdjęć:Autor: AK
Zdjęcia: arch. KMP Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.