Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Derby Polonii i Szombierek w Pucharze Polski

Derby Polonii i Szombierek w Pucharze Polski Data publikacji: 3 października 2018Dwukrotnie zagrają ze sobą dwie bytomskie drużyny występujące w IV lidze – BS Polonia Bytom i Szombierki Bytom. Dzisiaj, 3 października Niebiesko – Czerwoni i Zieloni zagrają w półfinale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bytom, zaś 13 października w ramach rozgrywek IV ligi.

Spotkanie Szombierek i Polonii Bytom w ramach Pucharu Polski rozegrane zostanie na stadionie przy Frycza – Modrzewskiego o 16.00. Gospodarzem meczu będą Niebiesko – Czerwoni.

Kibice jednak z pewnością czekają na derbowe spotkanie Polonii z Szombierkami Bytom. Mecz ten rozegrany zostanie już 13 października o 15.00 na stadionie przy Frycza – Modrzewskiego, a jego gospodarzem będą Niebiesko – Czerwoni.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Polski Związek Piłki Nożnej

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.