Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
05 sierpinia 2020, Oswald, Emil, Maria

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Darmowy angielski na ferie

Darmowy angielski na ferie Data publikacji: 7 stycznia 2020Jak połączyć przyjemne z pożytecznym podczas tegorocznych ferii? Wystarczy zapisać swoje dziecko na bezpłatne warsztaty języka angielskiego.

Tematyka zajęć będzie zimowa. Podczas tegorocznych ferii najmłodsi będą mogli skorzystać z darmowych lekcji języka angielskiego w Agorze Bytom. Zajęcia ruszają już w poniedziałek, 13 stycznia. Bezpłatne warsztaty są dostępne dla dzieci od 4 roku życia. Uczestnicy zostaną podzieleni na pięć grup wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat, 11-12 lat i 12+.

Podczas tegorocznych ferii każda z grup spotka się trzy razy w tygodniu, a pojedynczy kurs potrwa tydzień. Każde zajęcia to 60 minut zabawy i nauki. Zapisy na bezpłatne lekcje języka angielskiego już są przyjmowane telefonicznie pod nr. tel.:  726 410 094 lub osobiście w szkole Profi-Lingua (poziom +3). Organizatorzy przewidują maksymalnie 12-osobowe grupy uczestników.

Autor: AK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.