Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 września 2020, Renata, Filipina, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Czarni Bytom w dobrej formie

Czarni Bytom w dobrej formie Data publikacji: 13 września 2020Judocy i judoczki Czarnych Bytom świetnie spisali się podczas Międzynarodowego Turnieju Judo Cup w czeskim Brnie. Seniorzy i kadeci w sumie wywalczyli aż 11 medali, w tym trzy złote krążki.

Seniorzy pod wodzą Marka Słyka w Brnie zdobyli 4 medale: Paulina Dziopa i Beata Pacut – złote medale, zaś Sonia Lniany i Wiktoria Marciniak – brązowe krążki. Z kolei kadeci prowadzeni przez Eugeniusza Misztala i Krzysztofa Gadacza przywieźli aż 7 medali. Złoto wywalczył Mateusz Fityka, srebrne medale – Amelia Budisz i Wiktoria Slązok, a brązowe krążki – Daniela Badura, Krystyna Olbrich, Dawid Mohilnyi oraz Łukasz Banaszczak.

Turniej w Brnie był doskonałą okazją do przetarcia przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski, które odbędą się na początku października w Trzciance.

Galeria zdjęć:Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: GKS Czarni Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.