Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
20 września 2020, Renata, Filipina, Eustachy

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych.

Czarna Strzała na brązowo

Czarna Strzała na brązowo Data publikacji: 14 września 2020

W weekend odbyły się mistrzostwa Polski w łucznictwie. W konkurencji zespołowej bytomianki zajęły trzecie miejsce.

W 84. Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Legnicy, wystartowało ponad 120 zawodników. O medale walczyli również łucznicy MLKS Czarnej Strzały. W rywalizacji zespołowej bytomianki w składzie Natalia Michalska, Martyna Stach i Klaudia Szmit zdobyły brązowe medale i tytuł II Drużynowych Wicemistrzyń Polski Seniorek.

W pozostałych konkurencjach zawodnicy Czarnej Strzały uplasowali się poza podium. Stach zajęła 4. (70m) , 6. (50m) oraz 9. miejsce, Michalska była indywidualnie 17., a Szmit 33. Mateusz Turek uplasował się na 33. pozycji, a miks Stach – Turek zakończył MP na 17. miejscu.