Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 marca 2019, Gabriel, Marek, Gabor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania

Uwaga kierowcy! 11 marca wprowadzona została kolejna zmiana organizacji ruchu w związku z remontem skrzyżowania ulic: Katowickiej, Chorzowskiej, Miarki, Siemianowickiej i Witczaka

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Cyrk jest śmieszny? Nie dla zwierząt

Cyrk jest śmieszny? Nie dla zwierząt Data publikacji: 3 stycznia 2019Cyrki z udziałem zwierząt nie będą mogły występować na terenach należących do miasta. Dziś /3 stycznia/ prezydent Mariusz Wołosz podpisał zarządzenie w tej sprawie.

Podpisany dokument zakazuje udostępniania nieruchomości należących do miasta na potrzeby objazdowych przedstawień cyrkowych z udziałem zwierząt. Zarządzenie wprowadza także zakaz dystrybucji biletów i promocji tego rodzaju wydarzeń przez Urząd Miejski w Bytomiu oraz inne miejskie jednostki organizacyjne.

Bytom jest już kolejnym miastem, które zdecydowało się na taki krok. Do tej pory zakaz organizowania przedstawień cyrkowych z udziałem zwierząt wprowadziły m.in. Warszawa, Wrocław, Poznań, Słupsk, Łódź, Kołobrzeg, Bielsko Biała i Legnica.

Autor: AK
Zdjęcia: www.sxc.hu

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.