Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 stycznia 2020, Anastazy, Wincenty, Wiktor

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Przewodniki turystyczne online

Wszystkim, którzy wybierają się na wycieczkę po Bytomiu, polecamy popularne przewodniki turystyczne. Znajdziesz w nich nie tylko informacje o atrakcjach, ale także gotowe propozycje spacerów, ścieżki dydaktyczne, ścieżki spacerowe, trasy turystyczne piesze i rowerowe. 

Coś dla miłośników jazdy na rowerze

Coś dla miłośników jazdy na rowerze Data publikacji: 13 sierpnia 2019Dla miłośników jednośladów to z pewnością nie lada atrakcja. W środę, 14 sierpnia zapraszamy na Bytomski Nocny Rajd Rowerowy. Zbiórka uczestników o godz. 19.00 przed siedzibą Stowarzyszenia „Rowerowy Bytom” przy ul. Witczaka 12.

Trasa trzynastego już rajdu nocnego będzie miała około 60 km. Po drodze uczestnicy wyprawy odwiedzą Piekary Śląskie, Bobrowniki, Dobieszowice, Rogoźnik, Psary, Dąbie Chrobakowe, Wojkowice oraz Strzyżowice. Organizatory imprezy Stowarzyszenie „Rowerowy Bytom” przypominają o obowiązkowym oświetleniu roweru -  lampa przód i tył oraz zalecają kamizelki odblaskowe.

Przejazd rozpocznie się o 19.00, a zakończy na bytomskim Rynku około 2 w nocy.

Więcej szczegółów na stronie Stowarzyszenia „Rowerowy Bytom”

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Stowarzyszenie „Rowerowy Bytom”

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.