Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
24 stycznia 2020, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Trwa nabór wniosków PONE

Od 5 sierpnia trwa nabór wniosków na dofinansowanie do wymiany pieców węglowych oraz montażu odnawialnych źródeł energii na rok 2019/2020 w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Gminy Bytom.

Bytom z natury zielony

„Bytom. Z natury zielony” – tak nazywa się  fanpage na Facebooku poświęcony zielonej stronie miasta. Tu miłośnicy ekologii mogą dzielić się uwagami na temat przyrody i dowiedzieć się, gdzie warto spędzić wolny czas.

Co nowego w schronisku?

Co nowego w schronisku? Data publikacji: 14 czerwca 2019Interesujesz się losem bezdomnych zwierząt, a może planujesz adopcję czworonoga? Bytomskie przytulisko prowadzi akcję „Historie i newsy ze schroniska”, dzieląc się informacjami na swojej stronie internetowej.

Zaglądając na stronę Bytomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, można poznać historię pobytu poszczególnych zwierząt oraz przyjrzeć się bliżej codzienności pracowników oraz wolontariuszy pracujących w schronisku.

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi problem porzucanych zwierząt, które nagle stają się przeszkodą w urlopowych planach. By dowiedzieć się więcej o adopcji czy poszukiwaniu letnich domów tymczasowych dla czworonogów, warto kliknąć na: www.schroniskobytom.pl.

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.