Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
25 stycznia 2020, Tatiana, Pawel, Milosz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz grawerować, frezować i toczyć?

Chcesz grawerować, frezować i toczyć? Data publikacji: 6 sierpnia 2019Do 23 sierpnia trwa nabór chętnych na kurs operatora obrabiarek skrawających. Zdobycie nowego, dobrze płatnego zawodu, oferuje Bytomski Ośrodek Edukacji.

Kurs jest bezpłatny, trwa 3 semestry, a po jego ukończeniu można podjąć pracę na tradycyjnych obrabiarkach konwencjonalnych oraz nowoczesnych CNC - grawerkach, tokarkach, frezarkach. Jak przekonuje Monika Skorus, wicedyrektor placówki: Warto poświęcić swój czas i wziąć udział w kursie. W wielu firmach powszechne jest przyuczanie przyszłych pracowników do obróbki elementu na wybranych maszynach i urządzeniach, posiadanych przez pracodawcę, tymczasem nasz kursant jest szeroko wyedukowany w tym zawodzie i może zaoferować pracodawcy znacznie większe możliwości poznając obsługę wielu obrabiarek

Nad przebiegiem kształcenia czuwa wykwalifikowana kadra pedagogów - zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy mają wiedzę nie tylko praktyczną, ale przede wszystkim teoretyczną, ucząc również w szkołach branżowych.

Co ważne - operator obrabiarek skrawających to zawód również dla kobiet. Kandydat na kursanta może być również spoza Bytomia. Wiek nie gra roli, o ile zdrowie pozwala na pracę przy maszynie.

Wykaz wymaganych dokumentów znajduje się tutaj. Wiecej informacji pod numerem: 32 281 33 68, mail: odidz@boe.edu.pl

Galeria zdjęć:Autor: Iwona Wronka
Zdjęcia: Bytomski Ośrodek Edukacji

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.