Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
04 czerwca 2020, Helga, Karol, Franciszek

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Od 8 czerwca drzwi Urzędu Miejskiego w Bytomiu znów otwarte dla klientów

Od poniedziałku, 8 czerwca klienci Urzędu Miejskiego w Bytomiu będą mogli załatwić swoje sprawy bezpośrednio w budynkach przy ul. Parkowej 2 i Smolenia 35. Klienci będą przyjmowani w poniedziałek od godz. 7.30 do godz. 17.30 oraz od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.00.

Tarcza antykryzysowa - pracodawca, pracownik, NGO

Ulgi w podatkach, dopłata do stanowiska pracy, zmiany w rozliczaniu zadań publicznych, zasiłki opiekuńcze – w czasie epidemii z pomocy mogą skorzystać przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i pracownicy.

Co zrobić, jeśli podejrzewasz u siebie koronawirusa?

Wróciłeś z zagranicy i podejrzewasz u siebie koronawirusa lub miałeś kontakt z osobą, u której podejrzewasz zakażenie? Natychmiast skontaktuj się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu. Do czasu otrzymania pomocy odizoluj się od innych ludzi.

Opłaty można uregulować przez internet!

Uwaga mieszkańcy! Opłatę komunikacyjną, przekształceniową, za wieczyste użytkowanie, a także podatki od środków transportowych czy nieruchomości można zapłacić przez internet bez dodatkowych opłat i prowizji. Więcej TUTAJ

JAKOŚĆ POWIETRZA

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej to system stron internetowych służący powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej.

Bytomskie Spotkania Europejskie - nowa edycja

Bytomskie Spotkania Europejskie - nowa edycja Data publikacji: 5 października 2019Trwają przygotowania do kolejnej edycji Bytomskich Spotkań Europejskich - cyklu poświęconego szeroko pojętej integracji europejskiej, jej przyszłości i wyzwań, jakie stoją przed krajami członkowskimi. Spotkanie inaugurujące tegoroczną odsłonę zaplanowano na 28 października o 12.00 w Państwowych Szkołach Budownictwa - Zespole Szkół.

W programie znajdzie się m.in. wykład o funkcjonowaniu Unii Europejskiej - roli instytucji i jej działaniu. Poruszony zostanie też temat Brexitu i tego, co rozstanie się Wielkiej Brytnii może oznaczać dla UE. W spotkaniu weźmie udział dr Marcin Tyslik, Konsul Honorowy Republiki Federalnej Niemiec w Gliwicach.

Bytomskie Spotkania Europejskie są okazją, by przybliżyć młodym tematykę unijną. Biorą w nich udział uczniowie bytomskich szkół, a także goście ze szkół miast partnerskich Bytomia. Spotykają się ze specjalistami z dziedziny unijnej, startują też na przykład w konkursach wiedzy o UE - mówi Magdalena Bosek z Wydziału Kultury i Sportu UM.

Autor: AK
Zdjęcia: www.pixabay.com

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.