Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
17 lutego 2019, Zbigniew, Julian, Lukasz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomscy waterpoliści powalczą o zwycięstwo

Bytomscy waterpoliści powalczą o zwycięstwo Data publikacji: 8 października 2018Sześć drużyn z Polski, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Słowacji oraz Niemiec zagra w XXV Międzynarodowym Turnieju o Puchar Niepodległości w piłce wodnej, który rozegrany zostanie od 12 do 14 października. Nasz kraj reprezentować będzie drużyna WTS Polonia Bytom, jeden z najlepszych klubów piłki wodnej w Polsce.

Zawody, których gospodarzem jest zespół Polonii Bytom zostaną rozegrane na Pływalni Olimpijczyk w Gliwicach. Rywalizacja rozpocznie się od spotkania drużyn z Ukrainy i Niemiec /początek o 10.30/, po którym zaprezentują się nasi zawodnicy. Ich rywalem będzie litewski Kanas WP Team.

Turniej potrwa do niedzieli, 14 października. Wówczas poznamy zwycięzcę zawodów, a także najlepszego strzelca i zawodnika imprezy.

Szczegóły turnieju na plakacie
TN18_Plakat2.jpg

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.