Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
15 lipca 2020, Henryk, Wlodzimierz, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Budowa hali lodowiska - wiadomości z placu budowy

Roboty żelbetowe na trybunie wschodniej i zachodniej, prace murarskie ścian nośnych klatki schodowej i ścian nośnych I piętra w łączniku między halą główną, a budynkiem administracyjnym oraz zakończenie stabilizacji gruntu pod parkingi i drogę po stronie wschodniej. Na placu budowy nowego lodowiska trwają intensywne prace.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomscy tenisiści grają baraż o I ligę. Będzie transmisja online na żywo

Bytomscy tenisiści grają baraż o I ligę. Będzie transmisja online na żywo Data publikacji: 24 czerwca 20203S Polonia II Bytom w najbliższą sobotę, 27 czerwca rozegra barażowy turniej w Łaziskach Górnych, którego stawką będzie awans do I ligi. Rywalem bytomian w półfinale będzie LZS Blyss Kujakowice. Turniej odbędzie się bez udziału publiczności, ale będzie go można zobaczyć na żywo dzięki transmisji online.

W turnieju w Łaziskach Górnych wezmą udział 4 zespoły: 3S Polonia Bytom, LZS Blyss Kujakowice, MKS Czechowice Dziedzice oraz UKS „Dąbrowiak” Dąbrowa Górnicza. Niebiesko-czerwoni w półfinale o godz. 10.00 zagrają z LZS Blyss Kujakowice, a w razie zwycięstwa zmierzą się z wygranym drugiego półfinału -  MKS Czechowice Dziedzice - UKS „Dąbrowiak” Dąbrowa Górnicza.

Zgodnie z decyzją Śląskiego Związku Tenisa Stołowego mecz odbędzie się bez udziału publiczności, jednak będzie go można zobaczyć na żywo dzięki transmisji online dostępnej TUTAJ

Początek turnieju o godz. 10.00.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: Śląski Związek Tenisa Stołowego

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.