Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
12 lipca 2020, Jan, Wera, Brunon

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Budowa hali lodowiska idzie pełną parą

Budowa nowej hali lodowiska nie tylko idzie zgodnie z planem, ale wiele prac jest wykonanych już z wyprzedzeniem, dlatego zwróciliśmy się do Ministerstwa Sportu z prośbą o przesunięcie środków związanych z dofinansowaniem tej inwestycji z 2021 i 2022 na 2020 rok – mówi Adam Fras zastępca prezydenta Bytomia.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomscy hokeiści niepokonani

Bytomscy hokeiści niepokonani Data publikacji: 26 listopada 2019Już od siedmiu spotkań hokeiści KH Polonia Bytom są niepokonani w rozgrywkach I ligi. W dwóch ostatnich spotkaniach przed przerwą nasi hokeiści pokonali Unię Oświęcim 5:3 oraz Naprzód Janów 11:2. Te zwycięstwa dały awans Niebiesko-Czerwonym już na 4. miejsce w tabeli.

Podopieczni trenera Mariusza Puzio, hokeiści KH Polonia Bytom mają już na swoim koncie 33. punkty i bilans bramkowy 77:62. Do trzeciego miejsca bytomianie tracą już tylko sześć punktów.

Najbliższe spotkanie Poloniści, ze względu na przerwę w rozgrywkach I ligi, zagrają dopiero 4 stycznia 2020 roku z liderem tabeli - Zagłębiem Sosnowiec.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KH Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.