Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
08 grudnia 2019, Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Zobacz, jak będzie wyglądało nowe lodowisko w Bytomiu

Nowoczesne, funkcjonalne, ekonomiczne, ale przede wszystkim dające poczucie komfortu hokeistom, hokeistkom, amatorom łyżwiarstwa i kibicom. Takie będzie nowe lodowisko, które powstanie w Bytomiu przy ul. Pułaskiego. Prace budowlane już się rozpoczęły, a do końca tego roku nad płytą lodowiska ma stanąć dach.

Chcesz wiedzieć co się dzieje w mieście? Zajrzyj do kalendarza imprez miejskich

Szczegółowy kalendarz imprez i wydarzeń miejskich, jakie odbywają się w Bytomiu dostępny jest już w zakładce „Kultura” i „Sport” na miejskiej stronie internetowej. W kalendarzu znajdziecie nie tylko gdzie i kiedy odbywa się interesująca Was impreza, ale również jej organizatora.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Bytom jest miastem, w którego dziejach złotymi literami zapisały się liczne zwycięstwa bytomskich sportowców. Na kartach historii miasta nie brak sukcesów m.in. w piłce nożnej, hokeju, judo, tenisie stołowym, a także tych najnowszych – sukcesów na ringu bokserskim czy lekkoatletycznych. 

Bytomscy hokeiści niepokonani

Bytomscy hokeiści niepokonani Data publikacji: 26 listopada 2019Już od siedmiu spotkań hokeiści KH Polonia Bytom są niepokonani w rozgrywkach I ligi. W dwóch ostatnich spotkaniach przed przerwą nasi hokeiści pokonali Unię Oświęcim 5:3 oraz Naprzód Janów 11:2. Te zwycięstwa dały awans Niebiesko-Czerwonym już na 4. miejsce w tabeli.

Podopieczni trenera Mariusza Puzio, hokeiści KH Polonia Bytom mają już na swoim koncie 33. punkty i bilans bramkowy 77:62. Do trzeciego miejsca bytomianie tracą już tylko sześć punktów.

Najbliższe spotkanie Poloniści, ze względu na przerwę w rozgrywkach I ligi, zagrają dopiero 4 stycznia 2020 roku z liderem tabeli - Zagłębiem Sosnowiec.

Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: KH Polonia Bytom

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.