Choose language:

Witamy na stronach internetowych miasta Bytom
22 marca 2019, Boguslaw, Katarzyna, Oktawian

Mapa miasta Kontakt Dla mediów Druki Związek Subregionu Centralnego

Platforma konsultacji

Informacja o wszczęciu procedury konsultacyjnej projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dot. działalności statutowej ngo. Konsultacje uznaje się za ważne bez względu na liczbę podmiotów biorących w nich udział. Ich wynik jest zawsze brany pod uwagę, nie jest jednak wiążący dla organów miasta.

Małe Granty

Małe granty – oferty złożone przez ngo na realizację zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert, których wartość nie przekracza 10.000 zł, a okres realizacji wynosi do 90 dni. Każdy, w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Zapraszamy.

Portal organizacji pozarządowych.

Portal dla organizacji oraz osób zainteresowanych życiem społecznym: wiadomości, ogłoszenia, praca, wolontariat, fundusze.

Bytomianka Jesieni dla Katarzyny Lazar

Bytomianka Jesieni dla Katarzyny Lazar Data publikacji: 6 listopada 2018Związana z Bytomskim Centrum Kultury Katarzyna Lazar została uhonorowana tytułem Bytomianki Jesieni. Statuetkę przyznawaną przez Ligię Kobiet Nieobojętnych laureatka odbierze we wtorek, 13 listopada o 18.00 w CSW Kronika.

Katarzyna Lazar jest menadżerem kultury, od 12 lat pracuje w Beceku, gdzie zajmuje się m.in. pozyskiwaniem dotacji i środków zewnętrznych na realizację wydarzeń artystycznych. Jest także zaangażowana we wspólpracę w licznych projektach międzynarodowych. Jej praca  i zaangażowanie wykracza jednak daleko poza obowiązki służbowe.

Jak czytamy w rekomendacji do nagrody: "Katarzyna Lazar swoją wiedzą, doświadczeniem, postawą i zaangażowaniem służy za wzór wielu osobom, nie tylko pracownikom instytucji. Niegdyś filar organizacyjny CSW Kronika, obecnie zarządza działem instytucji kultury, który łączy fundrising, komunikowanie i promocję, odpowiada za wizerunek instytucji, organizację wielu wydarzeń kulturalnych w Beceku. (…) jest koordynatorem wielu projektów, także międzynarodowych, angażuje się we współorganizację wydarzeń kulturalnych w mieście i kontakty z innymi instytucjami. "

Podczas wręczenia tytułu Bytomianki Jesieni będzie można zobaczyć wystawę Hatefree? W części artystycznej wystąpią Wiesław Ciecieręga oraz Eliza Ćwięczek.Autor: AK
Zdjęcia: arch. BCK

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności.